ART / Oil paintings / Oil painting 13803326
nr 1380 3326
OIL PAINTING
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1600-tal. Olja på duk, 40x32cm, yttermått inklusive ram: 54x47cm, slitage, skador.
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1600-tal. Olja på duk, 40x32cm, yttermått inklusive ram: 54x47cm
Condition: slitage, skador
5000
SEK 4000
Monday February 22 2021
at 19:56:15
22/2 19:51:15